Sīkdatņu politika


Sīkdatņu izmantošanas mērķis.

Fotolukss savā mājas lapā www.fotolukss.lv izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu savu pakalpojumu kvalitāti un apmierinātu Lietotāja vajadzības un vēlmes, lai piedāvātu tādus Pakalpojumus/produktus, kādus vēlas Lietotājs.

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek saglabātas uz Jūsu iekārtas (datora, planšetdatora, viedtālruņa), kad Jūs apmeklējat mājas lapu. Tad kad Jūs vēlreiz apmeklējat šo pašu mājas lapu, Jūsu pārlūkprogramma nolasa šo teksta datni un nosūta tās saturu atpakaļ uz serveri, kas to izveidoja. Ja vēlaties par sīkdatnēm uzzināt vairāk, apmeklējiet saiti : www.allaboutcookies.org.

Kāda veida sīkdatnes Fotolukss izmanto?

Fotolukss izmanto diva veida sīkdatnes – mūsu pašu sīkdatnes un sīkdatnes no Google Analytics.

Fotolukss sīkdatņu izmantošana.

Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai nodrošinātu mūsu mājas lapas korektu un pārskatāmu darbību.
 
Google Analytics sīkdatņu izmantošana

Fotolukss izmanto Google pakalpojuma Google Analytics sīkdatnes, kas tiek saglabātas uz Jūsu iekārtas, lai analizētu lietotāju aktivitāti mūsu mājas lapā. Google Analytics serviss  apkopo anonimizētus standarta žurnāla reģistra datus, iekaitot pieslēguma laiku, pieslēguma ilgumu, fiksē IP adresi un anonīmu informāciju par veiktajām darbībām mūsu mājas lapā.
Informācija no šīm sīkdatnēm, kas satur informāciju par darbībām Fotolukss mājas lapā tiek nosūtītas uz Google serveriem, kas atrodas ārvlstīs (ES, gan ārpus tās) un tur tiek uzglabātas.
Saskaņā ar Google lietošanas noteikumiem (https://www.google.com/inti/lv/policies/terms/) un Google Analytics pakalpojuma noteikumiem (https://www.google.com/analytics/terms/us.html). Google uzglabā un izmanto šo informāciju, lai ļautu Fotoluksam novērtēt mājas lapas www.fotolukss.lv lietojumu un sagatavotu atskaites par lietotāju aktivitātēm mājas lapā .
Jūsu IP adrese tiek saglabāta un apstrādāta saīsinātā un šifrētā formā.

Kā ierobežot vai atspējot Google Analytics sīkdatņu lietojumu, vai atslēgt tās pilnībā?

Fotolukss neizmanto sīkdatnes, kas satur Jūsu Personīgi identificējamu informāciju, taču, ja Jūs vēlaties bloķēt vai dzēst sīkdatnes, ko saglabā mūsu mājas lapa, Jūs varat lejuplādēt un uzstādīt savā datorā Google Analytics Op-out pārlūkprogrammas spraudni, tas aizliegs Google Analytics ievākt un uzglabāt sīkdatnes. Taču uzstādot šādu sīkdatnes bloķētāju, ir iespējamas mūsu mājas lapas darbības traucējumi un var tikt apgrūtināta kvalitatīvu pakalpojumu sniegšana.